Hakkımızda

Hakkımızda

KIRKPINAR Yapı Laboratuvarı 2013 yılında kurulmuş Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na bağlı olarak inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Firmamız yapı malzemelerinde elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak, kalite kavramını öncelikli görev olarak kabul etmektedir.

Kırkpınar Yapı Laboratuvarı olarak, Edirne’de yapı denetim firmalarına, devlet kurumlarına, müteahhitlere, özel firmalara ve bina yönetimlerine yapı malzemesi deney hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz sonrasında sunduğumuz deney raporları hem teknik hem de kanuni raporlar olup, belediyeler, resmi kurumlar ve mahkemelerde geçerli olmaktadır.

Kalite politikamız kapsamında, yönetmeliklere uygun olarak, hiç bir şahıs, kurum ve kuruluşun etkisi altında kalmadan tarafsız ve doğru bir şekilde laboratuvar hizmeti vermek ve rapor edilen deney sonuçlarının güvenilirliği ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Hizmetimizi sunarken yürürlükteki standartlara önem veriyoruz.

Tarafsız, doğru ve ilgili yasalara, standartlara, genelgelere uygun olarak numuneleri alıyor, deney zamanına kadar istenilen şartlarda muhafaza ederek zamanı geldiğinde deneye tabi tutuyoruz. Kalite sisteminin gerektirdiği şekilde personelin eğitilmesi ve organize edilmesi, laboratuvar ile ilgili düzenlenecek toplantılara katılımın sağlayarak yönetmelikleri yakından takip ediyoruz.

Awesome Image
Awesome Image

Kalite Politikamız

Kalitede öncü, güvenirliğini ispatlamış, müşteri ihtiyaçlarının kanun ve kurallar çevresinde karşılayabilmek için;
Tümü eğitimli personel ile uluslararası geçerliliğe sahip metod ve ekipmanlarla kalibrasyonu yapılmış ve onaylanmış cihazlar ile belirlenen metodları kullanarak, hatasız, profesyonel çalışmayla doğru sonuca zamanında ve hatasız giderek her defasında müşteri memnuniyetini sağlamak için TS EN ISO/IEC 17025 kalite yönetimi sistemi şartlarına uyularak hiç bir koşulda kaliteden ödün vermeden çalışmak politikamızdır. Bu amaçla TS EN ISO/IEC 17025standartlarına uygun bir kalite sistemi oluşturulmuş, güvenirlik ve dürüstlükle kaliteli hizmeti verebilmek için tarafsızlık ilkesini benimseyerek sürekliliğini taahhüt etmekteyiz.

Sağladığımız Hizmetler Hakkında

Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin

Bizi Arayın
Kırkpınar Yapı Laboratuvarı